galeria zdjęć

Obejrzyj zdjęcia z naszych rejsów.

jachty

Zapraszamy na rejs w Tajlandii.
O nas


Jesteśmy pasjonatami kochającymi morze.
Słona woda jest dla nas pierwszym żywiołem.

OrtemSails to miejsce ludzi otwartych, ciekawych świata, dla Was !!!

Jesteśmy prężnie działającą firmą organizującą rejsy morskie na prawie wszystkich akwenach m.in. Morzu Egejskim, Morzu Śródziemnym, w Tajlandii, Malezji, Oceanie Atlantyckim, po Pacyfiku czyli Oceanie Spokonym, pływaliśmy w takich miejscach jak Polinezja Francuska, Nowa Zelandia, daleka północ Bałtyku - wyprawa za koło podbiegunowe i wielu innych miejscach...
Organizujemy i prowadzimy rejsy i szkolenia w dowolnym zakątku świata dla firm i grup zorganizowanych (coaching). Proponujemy udział w regatach na jednym z najszybszych jachtów na Bałtyku.

Właścicielem firmy jest kpt. Jan Domański, od najmłodszych lat związany z wodą i żeglarstwem. Pasjonat od dzieciństwa. Lubi krzewić dobre zasady obowiązujące na wodzie, nie lubi arogancji i braku odpowiedzialności. Stara się czerpać możliwie dużo z życia dając innym jak najwięcej przyjemności - sprawia mu to radość i motywuje do dalszego działania.

Naszą pasją jest poznawanie nowych ludzi i dzielenie z nimi szczęśliwymi chwilami w przytulnych zatoczkach, gwarnych portach i innych ekscytujących miejscach na całej ziemi... a raczej na całej wodzie :).

W sezonie, gdy rejsów odbywa sie więcej, wspierają ich ludzie związani z wodą nie od dziś. Doświadczone i znakomite osobowości, które pomogą w każdej sytuacji wyciągając pomocną dłoń.


Inni o nas, czyli opinie o OrtemSails.


Jesteśmy otwarci na nowe znajomości, nowe konakty, wspaniałych ludzi, którzy stają się naszymi przyjaciółmi, to wszystko właśnie u nas. Zapraszam.

                                                                                      Jan Domański

 


OrtemSails © - Wszelkie prawa zastrzeżone                              engine by Lemniskata                                                    Designed by Parsley Studio